fp
image

Soğuk Radyofrekans

SOĞUK RADYOFREKANS

İnfrared ışınları ile birleştirilen soğuk radyofrekans teknolojisi güçlü soğutma sistemi ile kişilerde herhangi bir kesi veya ameliyat izi oluşturmaksızın uygulanan bir yöntemdir.

Aynı cihaz ile çeşitli farklı başlıklar kullanılarak yüz gençleştirme ya da bölgesel zayıflama ve sıkılaştırmaya imkân veren Midas benzer yöntemlerden hepsini bir arada sunma alternatifiyle diğer yöntemlerden ayrışıyor.

İnfrared ışınları ile birleştirilen soğuk radyofrekans acı oluşmadan etkinin daha derine inmesini sağlar. Soğuk Radyofrekans , özellikle bölgesel yağlanmayı azaltır ve  aynı zamanda deride sıkılaşma oluşturur. Rahat ve konforlu bir işlemdir. Uygulama sırasında vücuda temas eden başlık -5 dereceye kadar soğutulmaktadır. Bu nedenle sıcağa bağlı deri yanıkları engellenmektedir.

Anestezi gerektirmeyen ve ağrısız bir yöntemdir. İşlem sırasında uygulanan soğuk ile istenilen derinliğe inilmekte ve istenilen seviyede yağlar eritilmektedir. Seans haftada 2-3 daha sonra 1-2 arası uygulanabilmektedir. Hastanın durumuna göre incelme ilk seans da  2-10 cm arasında olabilmektedir.