fp
image

Kuruluk Tedavisi

KURULUK TEDAVİSİ

Son yıllarda uzman bir doktor tarafından lazer ile yapılan vajina gençleştirme - sıkılaştırma- daraltma işlemleri  vajinoplasti ameliyatlarına alternatif haline gelmiştir.

Genital bölge estetiği,  vajinal sıkılaştırma- esnekliği arttırma ,doku kolajenlerini yapılandırılma , yeterli olmayan vajinal sıvı tedavisinde, idrar tutamamalarda , vajinada iltihap önleme, vajinal kuruluğun azaltılmasında, vajen dokusunun yenilenmesi , genital bölgede renk koyulaştırmasında , renk açmak  amacıyla yapılır.

Genital bölge estetiği ağrısız, anestezisiz, ameliyatsız, dikişsiz ve günübirlik  olarak uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntem ile vajinanın iç ve dış çapı azalır. Cinsel ilişki esnasında sürtünme temas hissi artar. Uygulama sonrası vajenin iç ve dış çapı azalacak, genital bölgenin dış görünümü yeniden normal anatomik şeklini alacaktır. Çok kısa sürede uygulandığından ve yan etkileri minimum olduğundan uygulama sonrası istirahat gerekmez.

Bu uygulama vajinal dokuyu gençleştirerek, yenileyerek ve kayganlığı sağlayarak, vajinal kuruluk ve tekrarlayan enfeksiyonlardan mustarip olan kadınların bu sorunlarının üstesinden gelmelerine yardımcı olur. Tedavi vajinal bölgenin bağışıklık sistemini güçlendirir, enfeksiyonlara karşı daha dirençli hale getirir ve vajinanın normal değerlerde PH seviyesini doğal olarak muhafaza etmesine imkan sağlar.