fp
image

Kaliteli Yaşam Felsefemiz

KALİTELİ YAŞAM FELSEFEMİZ

Kaliteli Yaşam bizler için; sağlıklı, bilgece yaşamak, gençliği uzun süre korumak, her günü mutluluk ve keyifle karşılayabilmek demek. Bu yaşam tarzı , genlerimiz ve çevresel faktörler kadar bunu isteyip uygulamamıza bağlı. Kliniğimizde; yaşam kalitenizi artıracak işlem ve tedavileri bilimin ve tıp etiğinin çerçevesinde uygulamaktayız. Hedefimiz, yolumuzun kesiştiği herkesin kendisinden memnun, yaşının iyisi bireyler olmasında pay sahibi olmak.

Yaşlanmaya bağlı hasarların yaşam kalitemizi bozmasına engel olmak ve bireylere hayatlarının tüm evrelerinde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri için gereken bilimsel ve tıbbi desteği sağlamak amacıyla Kliniğimiz' de beden ve yüz güzelliğinizi şekillendirecek etkin uygulamalarla ideal sonuçlar elde edilmektedir.

Yüz güzelliği için;
Cilt bakımları, akne tedavisi, peeling, kırışıklık tedavisi, cilt gençleştirme, botoks, dolgu, leke tedavisi, ameliyatsız yüz germe (ultraskin) altın iplik, örümcek ağı, radyofrekans , gençlik aşısı , prp, oksijen terapi, somon DNA, mezolifting, maske uygulamaları, saçlı deri bakımı, saç mezoterapisi uygulamaları.

Vücut güzelliği için;
Selülit, sarkmalar, çatlak ve lokal yağlanmalarda  radyofrekans , buzlu şoklu lipoliz,  ozonterapi, elektroterapi , infrasonic liposuction , pressoterapi , mezoterapi, kılcal damar tedavisi, fokuslu ultrason, lazer epilasyon (Alex Ndyag, Diode, Candela) , genital bölge estetiği ve gıda intoleransı testi uygulamaları yapılmaktadır.

Yapılan uygulamalar vücudunuz ve yüzünüzün mevcut yapının kalitesinin artıracak, işlevini ve gençliğinin koruyacak, kusurlarını gizleyecek ve estetik bir görünüm almasına yardımcı olacaktır. Ben ,  estetisyenlerimiz ve tüm ekibim, kliniğimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sevgilerimizle,
Dr. Yasemin Savaş