fp
image

Dr. Yasemin Savaş

DR. YASEMİN SAVAŞ

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi mezunuyum. Evliyim, bir oğlum var.

Doktorluk mesleğine insanların hayat kalitelerini iyileştirmek ve onların kendini iyi hissetmesini sağlayacak uygulamalara ilgim üzerine yöneldim. Fakülteyi bitirdiğimde, Medikal Estetik alanından başka bir alanda çalışmak arzum olmadı. Bu alandaki çalışmalar, buluşlar hızla birbirini takip ederken, ben de mesleki eğitimlerle, kongrelerle yenilikleri takip edip hastalarımın beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyorum. Hekimlikte öğrenme süreci
hiç bitmez. En iyi, sağlıklı ve güvenli uygulamaları öğrenme sürecim hızla devam ediyor. Yapılan tüm anti-aging kongrelerini özellikle takip ediyorum.

Mecburi hizmetlerimin ve geçmişteki hekimlik ve yöneticilik tecrübelerimin Dr. Yasemin Savaş Kaliteli Yaşam Kliniği'nin bugünkü konumuna gelmesindeki önemi büyüktür. Değerli hocalarım ve çalışma arkadaşlarıma bu konuda teşekkürü borç bilirim.

Ekibimle birlikte en sağlıklı, güvenli anti aging & güzellik uygulamalarını sıcak bir ortamda gerçekleştirmek üzere, Dr. Yasemin Savaş Kaliteli Yaşam Kliniği'ndeyim. Kendini güzel, fit, mutlu görmek isteyenlerin danıştığı bir merkez olmanın mutluluğu ve sorumluluğu ile çalışmalarımı sürdürüyorum.

MESLEKİ ÜYELİKLERİM
• Türk Tabipler Birliği
• Medikal Estetik Derneği
• Medikal Ozon Oksijen Derneği
• Estetik Hekimler Derneği
• Antiaging Eğitim ve Araştırma Derneği